Orlen Reklama Top

Drużyna Zespołu Szkół nr 3 w Szczytnie zwyciężyła w Mistrzostwa Rejonu V w Piłce Siatkowej Chłopców. Zawody rozegrano w hali ZS nr 3 w Szczytnie. Trzy drużyny grały systemem „każdy z każdym”.

Dodaj komentarz

W hali im. Huberta Wagnera w Szczytnie rozegrano Mistrzostwa Rejonu V w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Dodaj komentarz

Kolejny pracowity weekend z udziałem zawodników, trenerów i sędziów Szczycieńskiego Klubu Kyokushin Karate za nami. W piątek reprezentanci SKKK wyjechali do Kalisza, a następnego dnia inna grupa wyruszyła do Bartoszyc.

Dodaj komentarz

Olimpijczyk przegrał z faworytem z Gietrzwałdu

Dodaj komentarz

Już za tydzień zamieścimy pierwszy kupon 23. Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Szczycieńskiego w roku 2019. Do 9 grudnia czekamy na zgłoszenia zawodników, którzy nie znaleźli się na wstępnej liście kandydatów.

Dodaj komentarz

Od lat w Otwartych Mistrzostwach Miasta Szczytna i Powiatu Szczycieńskiego w Tenisie Stołowym dominują przyjezdni. Nie inaczej było w 24. edycji tej imprezy, która tym razem odbyła się w hali sportowej SOSW.

Dodaj komentarz

Aż trzy medale - złoty i dwa brązowe przywiózł z mistrzostw świata rozgrywanych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Jacek Szewczak.

Dodaj komentarz

Olimpijczyk z drugą wygraną w sezonie

Dodaj komentarz

Tradycyjnie z końcem roku rozpoczynamy nasz Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Szczycieńskiego. Będzie to już jego 23 edycja.

Dodaj komentarz

Druga porażka zespołu z Pasymia* Omulew przywiozła punkt* Kolejny walkower SKS-u

Dodaj komentarz

W hali ZS nr 3 w Szczytnie rozegrano Mistrzostwa Rejonu  V Piłce Siatkowej Chłopców.

Dodaj komentarz

Wojciech Fiebig, wychowanek i członek Zarządu SKKK wygrał międzynarodowe zawody IKO Olsztyn CUP w kategorii OPEN +40 lat.

Dodaj komentarz

Trzech młodych bokserów GWARDII Szczytno wróciło z medalami z międzynarodowego turnieju ze Lwowa.

Dodaj komentarz

* Piętnaste zwycięstwo Błękitnych * Omulew gubi punkty ze słabeuszem * Miłe złego początki w meczu SKS-u

Dodaj komentarz

Ponad 300 młodych judoków z 27 klubów rywalizowało w XIV Międzynarodowym Turnieju Judo Młodzików i Dzieci w Sochaczewie. W tym gronie bardzo dobrze wypadła trójka zawodników „Gwardii” Szczytno.

Dodaj komentarz

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie podsumowało rezultaty pięciu organizowanych, bądź współorganizowanych przez siebie dużych imprez biegowych w ramach „III Biegowego Grand Prix Powiatu Szczycieńskiego”.

Dodaj komentarz

Emilia Gwiazda i Konrad Żelaznowski zdobyli srebrny i brązowy medal na Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców PZK w Karate Kyokushin. Bez medalu natomiast wróciła do Szczytna Mistrzyni Europy Julia Kędzierska.

Dodaj komentarz

W Działdowie od 0:2 do 3:2

Dodaj komentarz

Udany rewanż Błękitnych* Orlęta za silne dla Omulwi* Kolejna klęska SKS-u

Dodaj komentarz

Jubileusz 20-lecia istnienia obchodziła w miniony piątek sekcja bokserska GWARDII Szczytno. Jej twórca i trener Zenon Jagiełło otrzymał wiele podziękowań i gratulacji, m.in. od wiceprezesa Polskiego Związku Bokserskiego i władz samorządowych.

Dodaj komentarz