Konrad Bukowiecki, który niedawno triumfował w zawodach Diamentowej Ligi, tym razem dwukrotnie musiał zadowolić się czwartym miejscem w krajowych memoriałach.

Dodaj komentarz

Reprezentacja sekcji judo Gwardii Szczytno udanie zakończyła sezon.

Dodaj komentarz

Halina Biziuk z Nadleśnictwa Korpele zdobyła tytuł mistrzyni Polski w swojej kategorii wiekowej podczas dwudziestych Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację.

Dodaj komentarz

KLASA OKRĘGOWA 30. kolejka - ostatnia

Dodaj komentarz

W niezbyt udanym dla naszych drużyn sezonie możemy się cieszyć głównie z osiągnięć Patrycjusza Malanowskiego, byłego zawodnika Błękitnych Pasym.

Dodaj komentarz

Omulew: wynik gorszy niż gra * Kolejna klęska SKS-u* Błękitni nad kreską* Kadrowe problemy Wałpuszy i Zrywu* GKS Szczytno niepewny swojego losu

Dodaj komentarz

W minioną niedzielę odbył się w Świętajnie I Otwarty Turniej Szachowy FIDE w Świętajnie „Memoriał Dariusza Żarczyńskiego” o Puchar Wójta Gminy Świętajno.

Dodaj komentarz

W minioną sobotę odbyły się już XX Mistrzostwa Brwinowa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Gminy Brwinów.

Dodaj komentarz

Konrad Bukowiecki po raz pierwszy w karierze wygrał zawody w ramach Diamentowej Ligi. Przy okazji pobił swój rekord życiowy na stadionie.

Dodaj komentarz

W ostatnią sobotę na terenie kompleksu sportowego przy Zespole Szkół w Lipowcu odbyła się już trzydziesta Spartakiada Zdrowia Klubów Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża.

Dodaj komentarz

Prawie wszyscy zawodnicy sekcji judo Gwardii Szczytno spędzili Dzień Dziecka na matach. Dziesięcioro z nich wzięło udział w olsztyńskim turnieju „Dzień dziecka na sportowo”, troje zaś wystartowało w zorganizowanym w Gdańsku finałowym turnieju pucharu Polski „Baltic Cup”.

Dodaj komentarz

Zawodnicy Akademii Sztuk Walki-Novum Szczytno- Rozogi-Wielbark wrócili z IV Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin IKO z 9 medalami.

Dodaj komentarz

RYKOwisko ULTRA Trail – to kolejne, trzecie już w tym roku ogólnopolskie zawody biegowe, w których zwyciężył szczycieński ultramartończyk Rafał Kot.

Dodaj komentarz

Prawdziwą huśtawkę nastrojów przeżywali kibice trzech szczycieńskich drużyn występujących w klasie okręgowej. Każda z nich zanotowała zwycięstwo, ale i porażkę. Najbardziej dotkliwą ponieśli piłkarze SKS- u Szczytno ulegając w derbach powiatu Błękitnym Pasym aż 0:4.

Dodaj komentarz

W miniony weekend we Wrocławiu odbyły się „I Mistrzostwa Świata Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc”.

Dodaj komentarz

Pięcioro zawodników sekcji judo Gwardii Szczytno wzięło udział w XII memoriale Józefa Jerzego Matrackiego.

Dodaj komentarz

* Wygrane gospodarzy w Wielbarku i Szczytnie * Błękitni powalczyli z wiceliderem * Rehabilitacja Wałpuszy * Zryw ponownie na końcu

Dodaj komentarz

W sobotę 25 maja w Jakubowie niedaleko Mińska Mazowieckiego odbyły się II Mistrzostwa Polski w brazylijskim jujitsu. Na starcie zawodów stanęło około 300 zawodników wśród nich ośmioro wojowników Katany Szczytno.

Dodaj komentarz

Blisko 300 zawodniczek i zawodników stanęło na starcie jubileuszowego 30. Maratonu Juranda, z czego bieg ukończyło 261. Zwyciężył, z czasem 2:35:59, Wojciech Kopeć z Olsztynka reprezentujący barwy własnego klubu Team Kopeć. 17 sekund za nim linię mety minął były szczytnianin, dziś mieszkający w Wielkiej Brytanii Jacek Ciełuszecki.

Dodaj komentarz

W miniony weekend lekkoatleci Gwardii Szczytno wystartowali w trzech imprezach zorganizowanych w różnych częściach kraju. Najbardziej wartościowym osiągnięciem jest srebrny medal, który wywalczył Andrzej Naszko w konkursie pchnięcia kulą podczas Akademickich MP.

Dodaj komentarz